STANKOVIĆ MORA OVO DA VIDI: Zabrinuće se trener Zvezde, Danci se NE ŠALE! Spektakularan fudbal (VIDEO)

25.10.2021. 14:46
dEJAN
dEJAN / Izvor: Foto: Youtube printscreen/ SønderjyskE TV / MN Press

Čak pet golova na meču.

Ekipa Midtjilanda zadržala je ubedljivo vođstvo na tabeli danske lige i posle 13 kola. U poslednjem meču savladan je pretposlednji Sonderjiske rezultatom 3:2.

LAZETIĆ DIGAO GLAS: Niko nije lud, kako se koristi VAR u Srbiji?

EVROPSKA ELITA: Partizan i Zvezda ispred Barselone

FIFA NIJE BILA BLAGA: Kazna za Fudbalski savez Crne Gore

Domaći Midtjiland je rano primio gol, već u 6. minutu je poveo Sonderjiske, ali Evander je u 42. minutu izjednačio na 1:1. Zvezdin naredni rival u Ligi Evrope je stigao do preokreta u 54. minutu pogotkom Svijačenka.

Šok za Midtjiland desio se u 91. minutu kada su gosti stigli do 2:2. Ipak, Mads Hansen koji je ušao u 77. minutu, uspeo je da pogodi mrežu gostiju u petom minutu nadoknade i donese sva tri boda svom timu.

Midtjiland je posle 13 kola prvi sa šest bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Kopenhagen. Čini se da je ipak ovu ekipu malo stigao umor posle meča sa Beograđanima, ali i pored toga su uspeli da upišu pobedu u novoj izazovnoj utakmici. Svakako, Zvezda bi morala dodatno da se pazi jer su Danci dokazali da su tim koji igra do poslednje sekunde.