16°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

MREŽE SE USIJALE OD RASPRAVE I TEŠKIH REČI: Da li je ovo zaista bio penal za Zvezdu u Subotici? (VIDEO)

05.04.2023. 20:09
penal
penal / Izvor: Foto: Youtube printscreen/ Arena Sport TV

Mnogi smatraju da je odluka prestroga.

Fudbaleri Crvene zvezde postigli su gol iz penala u 23. minutu na meču protiv Spartaka u Subotici.

ZADOVOLJAN IGROM BEZ OBZIRA NA REZULTAT: Igor Duljaj izneo pozitivne utiske posle Voždovca

NIŠTA OD ČELSIJA: Nagelsman na korak od preuzimanja ovog kluba

BILIĆ SE NUDI DA BUDE SELEKTOR: Radiće i bez nadokande

U tom trenutku, rezultat je bio 1:1, posle golova Bukarija i Šimure minut kasnije.

Crveno-beli su profitirali pošto je Strahinja Eraković išao glavom na nižu loptu, u isto vreme igrač Spartaka je želeo da je pokupi, i došlo je do kontakta - za sudiju Danila Nikolića nedozvoljenog. I VAR soba je proveravala ovu situaciju i došla do istog zaključka kao i glavni arbitar meča - penal za Zvezdu.

Siguran izvođač sa kreča bio je Aleksandar Katai koji je dva puta morao da šutira, jer je prilikom prvog, kada je matirao Dubljanića, Bukari požurio sa ulaskom u kazneni prostor.

I u drugom pokušaju isti epilog: Katai je gađao isti ugao i ponovo zatresao mrežu.

Sam penal je izazvao polemiku na mrežama i na osnovu snimka sami procenite da li je bilo za najstrožu kaznu ili ne.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Hiba Abuk, devojka Ašrafa Hakimija