ZVEZDA RAZBILA TSC: HET TRIK Kataija u prvom delu! Petarda do kraja (VIDEO)

30.08.2020. 20:28
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Utakmica 6. kola Superlig Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezde su rutinski savladali TSC iz Bačke Topole na svom terenu sa 5:0 (3:0) u 6. kolu Superlige Srbije. Na taj način su izabranici Dejana Stankovića ostali na čelu tabele sa stoprocentnim učinkom i sada već šest bodova prednosti u odnosu na večitog rivala Partizana.

JOVIĆ PRIČAO SA ZIDANOM: Luka ubedio Francuza, Srbin DOLAZI!

Savo: "Transferi Partizana? To je neozbiljno..." Lalatović: "Ljudski život ispred svega, žao mi je..."

PRESEDAN: Jedina utakmica kad Sneža Borjan navija za 0:0!

Prvo poluvreme je bilo daleko izjednačenije nego što rezultat to govori. Imali su šanse i domaći i gosti, ali samo je Aleksandar Katai pogađao. I to ne jednom, ne ni dva puta, već je postigao tri gola. Prva dva je dao Nenadu Filipoviću, koji je morao da izađe iz igre posle pogibeljnog starta Ričmonda Boaćija, dok je ostale golove primio Nemanja Jorgić.

U nastavku zvezda je dominirala i bilo je samo pitanje koliko će ubedljivo slaviti. Pogodio je jednom Željko Gavrić, a tačku na i stavio je Mirko Ivanić.

Bila je ovo osma pobeda Crvene zvezde (šest u prvenstvu i dve u kvalifikacijama za Ligu šampiona) u isto toliko mečeva. Prioritet na početku sezone je ulazak u grupnu fazu nekog od evropskih kupova, a i TSC još igra u Evropi. Možda nisu favoriti tu, ali igra se samo jedna utakmica i sve je moguće.

Meč je sudio Miloš Đorđić, a njegovi pomoćnici su bili Miloš Miškeljin i Miroljub Petković.

Dešavanja sa najvećeg srpskog stadiona iz minuta u minut možete pratiti ovde

90. minut
Nema produžetka KRAJ
88. minut
Igra se otvoreno, ali svi kao da jedva čekaju poslednji zvižduk sudije
83. minut
Prilika za Spiridonovića, ali pogodio je Vukanovića
81. minut
Borjan je ponovo dobro reagovao posle sjajnog šuta Đurića. Odlična utakmica golmana crveno-belih.

70. minut
5:0!!! Dugo je padao ovaj gol. Na kraju je Katai nabacio Mirku Ivaniču na volej.Lopta kači nekog na putu ka mreži i katastrofa TSC-a je više nego izvesna.
69. minut
Vasilije Đurić lepo puca sa dvadesetak metara, ali pored gola Crvene zvezde
67. minut
Miloš Degenek je fenomenalno prošao po levoj strani. Predivno zavrnuo nazad za Kangu, ali Gabonac je loše šutirao
63. minut
Raspala se igra gostiju i sada je pitanje da li će Zvezda to kazniti i doći do još ubedljivije pobede

60. minut
4:0!!! Nikolić odličan pas do Vukanovića koji je neki sekund ranije u igri. Aleksa staje u upošljava Gavrića koji rutinski postiže gol
58. minut
Nikolić uzima loptu, a da je pustio Katai bi izašao 1 na 1 sa golmanom gostiju. Rasplamsala se igra.
55. minut
Duronjić pada posle duela sa Sanogom. Ipak, ništa od jedanaesterca
46. minut
Počelo je drugo poluvreme! Kod Zvezde Pankov je zamenio Rodića! Duronjić umesto Stanojeva kod gostiju

KRAJ PRVOG DELA

45+2. minut
Ipak, Katai stiže do het trika. Peta Boaćija i rutinska završnica naboljeg igrača Zvezde
45+1. minut
Ponovo gužva pred golom Zvezde, ali Borjan neće vaditi loptu iz mreže makar u prvom delu
45. minut
Katai a pragu het trika. Pogodio je stativu posl sjajnog šuta
42. minut
Kninska "mačka" Milan Borjan opet na neverovatan način spašava Zvezdu. Brani zicer Antoniću
40. minut
Dobra prilika za Boaćija, ali nije lepo primio loptu i propala je prilika
33. minut
Borjan opet brani šut Silađija
32. minut
Filipović odlazi na klupi. Nemanja Jorgić menja povređenog čuvara mreže gostiju. Start Boaćija je bio presudan da napusti teren
28. minut
Aleksandar Katai postiže novi gol. Lopta je zakašila Balaža i prevarila Filipovića

26. minut
Borjan opet spašava crveno-bele. Sjajno brani posle šuta Silađija
23. minut
Neoprezan start Boaćija. Filipović dolazi do lopte, a Nigerijac kopačkom u grudi gostujućeg golmana. Samo žuti karton za Ričmonda. Došao je i golman Zvzede da vidi kako je brat njegove supruge.