CRVENI KARTON I PENAL ZA PARTIZAN: Crno-beli preokrenuli sa kreča (VIDEO)

13.05.2017. 18:37
Marko Nikolić
Marko Nikolić / Izvor: MN Press
Mnogo uzbuđenja u Humskoj.

Fudbaleri Partizana gubili su na poluvremenu od Voždovca sa 1:0 u 35. kolu Superlige pred praznim tribinama u Humskoj, u meču koji je veoma bitan za crno-bele i njihovu borbu za titulu. Ipak, tek što se krenulo sa centra u drugih 45 minuta, tim iz Humske uspeo je da izjednači preko Leonarda u 47. minutu.

U OVO NEĆETE VEROVATI: Ovako su Grobari REAGOVALI na gol Voždovca (VIDEO)

Četvorka došla da podrži fudbalere Partizana, ali će podrška jednog od njih POSEBNO značiti (FOTO)

Međutim, iako je gol predstavljao olakšanje za navijače crno-belih koji su se okupiili ispred stadiona i meč prate protiv video bima, nove teškoće zadesile su crno-bele pošto su u 62. minutu ostali bez trenera Marka Nikolića koji je morao da se preseli na tribine. Njega je glavni arbitar Dragan Čolović poslao na tribine na sugestiju četvrtog sudije, a Partizan će do kraja meča voditi Radoje Smiljanić.

Ipak, Partizan je došao do potpunog preokreta iz opravdano dosuđenog penala u 73. minutu posle igranja rukom fudbalera Voždovca, a siguran izvođač bio je Uroš Đurđević.