CRVENO-BELI OPET SLAVILI: Boaći za pobedu Zvezde

02.02.2017. 15:44
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: Srbija Danas

Uspešna provera.

Crvena zvezda je pobedila Olimpiju Satu Mare (1:0) u novom pripremnom meču odgranom na Kipru. Izabranici Miodraga Božovića su odigrali dobar meč, a posebno se istakao novajlija Ričmond Boaći koji je odmah na debiju postigao gol i najavio da će biti veliko pojačanje.

BLAMAŽA NA KIPRU: Partizan PORAŽEN od ČETVRTOLIGAŠA!

Zvezda je prvu pravu priliku stvorila već u petom minutu, kad je oštar udarac Srnića zaustavio golman rumunske ekipe. Zvezda je povela golom novajlije Boaćija, koji je u 15. minutu krunisao kontru, u kojoj mu je loptu sa levog krila dodao Anđelković. Usledio je period odlične igre crveno-belih, ali su Rumuni često prelazili granicu pristojnosti kad su u pitanju grubosti. Igrači rumunskog drugoligaša su nasrtali na suparnike veoma oštro, pa je u jednom trenutku Le Talek, posle pretrpljenog udarca, ušao u verbalni sukob sa njima, a pred kraj prvog poluvremena duel je na dva minuta bio prekinut, kako bi se Anđlekoviću ukazala pomoć pošto ga je oborio defanzivac Olimpije Satu Mare.

BIVŠI TURSKI AS NEMA DILEME: Evo šta Mirsad Jahović PORUČUJE uoči Zvezdinog duela sa Efesom (FOTO)

OVO NIKO NIJE OČEKIVAO: NBA ligaš šalje igrače u Zvezdu i Partizan! (FOTO)

U drugom poluvremenu je bilo mnogo promena u sastavima obe ekipe, pa dugo nije bilo prilika pred oba gola. Najbolju šansu da duplira prednost Zvezde imao je Plavšić u 78. minutu kad mu je loptu dodao Donald, ali je odbrana rumunskog kluba odlično reagovala.

NA EKS: Nećete VEROVATI za koliko su PLANULE karte za Efes! (FOTO)

CRVENA ZVEZDA: Manojlović (od 46. Stanković), Petković, Luković (od 75. Frimpong), Le Talek, Anđelković, Donald, Poletanović, Srnić (od 70. Plavšić), Milić (od 78. Romanić), Pavkov (od 46. Sikimić), Boaće (od 70. Kanga).

UZBUNA: Zvezda bez NAJBOLJEG na Efes (FOTO)