DA LI ĆE SE ISTORIJA PONOVITI? Do sada su se DESILA dva preokreta u DERBIJIMA, Zvezdaši se nadaju TREĆEM! (VIDEO)

23.05.2019. 20:05
Delije
Delije / Izvor: MN Press

Sa Večitima nikada nije dosadno.

Fudbaleri Partizana vode posle prvih 45 minuta finala Kupa Srbije na stadionu "Rajko Mitić" protiv Večitog rivala Crvene zvezde. Gol za crno-bele postigao je Bojan Ostojić posle kiksa Milana Borjana. Tradicija je na strani crno-belih, pošto je do sada u samo dva navrata tim koji je vodio na poluvremenu na kraju meča doživeo poraz.

DELIJE SE UHVATILE ZA GLAVU! Kiks Borjana DONEO prednost Partizanu! (VIDEO)

MARAKANA TO NE PAMTI: Delije i Grobari UJEDINJENI! A OVO je glavni RAZLOG!

JEZIVO NEVREME OKOVALO JE MARAKANU TOG DANA: Da li će VREME pokvariti Večiti Derbi? Fotka sa lica MESTA! (FOTO)

Preokret se prvi put dogodio na polifinalu Kupa Srbije kada je Partizan vodio sa 2:0 na poluvreme, ali su crveno-beli u nastavku uspeli da preokrenu rezultat na 3:2 i na kraju slave.

Na 143. Večitom derbiju Partizan je vodio sa 2:1 na poluvremenu, ali je Zvezda na svom terenu golovima Milivojevića i Milijaša preokrenula i slavila na punoj Marakani.

Svakako da nas u nastavku očekuje rovovska borba za trofej Kupa Srbije.

Pogledajte kako izgleda Danica Gajić, supruga igrača Crvene zvezde Milana Gajića