DMITROVIĆ JOŠ JEDNOM NESAVLADIV: Srbin ne dopušta da Eibar potone u Segundu!

12.07.2020. 16:41
Marko Dmitrović
Marko Dmitrović / Izvor: Profimedia
Srpski golman ponovo briljira na golu Eibara.

U španskom prvenstvu ostala su još dva kola, a njih će fudbaleri Eibara dočekati sa mnogo optimizma pošto su savladali Espanjom sa 2:0 i tako povećali šanse za opstanak u La Ligi.

VULVSI SANJAJU: Liga šampiona nikad bliža! (VIDEO)

OGLASIO SE MIJATOVIĆ O SLUČAJU LUKE JOVIĆA: On mora da se promeni! Voleo bih da ostane, ali to je...

STIGLE INFORMACIJE IZ MADRIDA: Evo kada će se Jović vratiti na teren

Marko Dmitrović je uspeo da i ovoga puta, kao i u prethodnom, 35. kolu, sačuva mrežu Eibara, tada sa Leganjesom.

Za razliku od te utakmice, kada je imao jednu odbranu, sada je sa tri pomogao klubu za koji brani.

Što se tiče nedeljnog meča, dvostruki strelac za Eibar bio je Edu Ekspozito, koji je posle prvog penala, u 25. minutu, promašio drugi, ali se odmah zatim iskupio i u 36. minutu postavio, ispostaviće se, konačan rezultat.

Posle ovog trijumfa Eibar je dva kola pre kraja na sedam bodova udaljenosti od zone ispadanja, ali Majorka, koja je je trenutno "prva ispod crte" ima meč manje, sa Seviljom.

BONUS GALERIJA:

Pogledajte kako izgleda Karmen Elektra, bivša supruga Denisa Rodmana.

ZVEZDA PLAĆA I OBEŠTEĆENJE: Berona menja DRUGI Amer! I to kakav - 10 poena i 5 asistencija po utakmici u Evroligi

MIJAILOVIĆ IMA PUNO POVERENJE: Šćepanović će biti novi Vujošević!

MUTO, IZDRŽI: Legendarni trener HOSPITALIZOVAN! Nikolić ima koronu, ZADRŽALI ga u bolnici