DOGODILO SE I TO: Paunović skinuo PROKLETSTVO, Reding prekinuo CRNU seriju!

28.11.2020. 15:49
Veljko Paunović
Veljko Paunović / Izvor: Profimedia

U derbiju 14. kola Čempionšipa.

Konačno su i fudbaleri Redinga dočekali trijumf. U 14. kolu Čempionšipa, izabranici Veljka Paunovića savladali su u derbiju Bristol Siti na domaćem terenu sa 3:1 i prekinuli crnu seriju od pet mečeva bez pobede.

MAČVA DEKLASIRALA INĐIJU: Tek treća pobeda u Superligi Srbije!

PARTIZAN GOSTUJE U SENTI: Stanojević otkrio da li će igrati Bajbek

ŠOK U ZAVRŠNICI ŠAMPIONATA BELORUSIJE: Bate u poslednjem kolu ostao bez titule (FOTO)

Poslednji put, četa srpskog menadžera slavila je gotovo pre mesec dana (30. oktobra) u gostima protiv Blekburna (4:2), a sada su "slomili" rivala u drugom poluvremenu.

Vođstvo Redingu doneo je Ovijemuno Ežarija u 54. minutu, da bi u 73. izjednačenje Bristolu doneo Naki Vels.

Samo 180 sekundi trajalo je slavlje gostiju, pošto je Jaku Meite u 76. vratio prednost na stranu Paunovićevog tima, dok je konačan rezultat u drugom minutu sudijske nadoknade postavio Lukas Žoao.

Reding je pobedom preskočio Bristol Siti na tabeli Čempionšipa i trenutno zauzima treću poziciju sa 26 bodova, dok poraženi sa 24 poena zauzima četvrto mesto.

Pogledajte kako izgleda Dezire Kordero, bivša devojka Kristijana Ronalda.