DONETO REŠENJE: Evo kada će biti nastavljen meč PSŽ-a i Bašakšehira (VIDEO)

09.12.2020. 07:54
FK Bašakšehir
FK Bašakšehir / Izvor: Foto: ibfk.com.tr
Utakmica zbog rasističkog ispada prekinuta u utorak uveče.

Utakmica šestog kola Lige šampion između Pari Sen Žermena i Bašakšehira koja je prekinuta u utorak uveče, biće nastavljena večeras, saopšteno je iz turskog kluba.

POZNATA JOŠ DVA PROTIVNIKA ZVEZDE: Ovo su POTENCIJALNI rivali! Sve teži od TEŽEG!

DRAMA U PARIZU JE ZAVRŠENA: Utakmica se NEĆE nastaviti (VIDEO)

PAKAO DO MUNDIJALA: Raspored mečeva nije išao na ruku Orlovima! Početak je NAJVAŽNIJI

Meča Svetaca i turskog kluba u Parzinu prekinut je već posle 14 minuta igre zato špto je četvrti sudija na rasnoj osnovi uvredio člana Bašakšehira Pjera Veboa. Zbog toga su igrači obe ekipe napustili teren pri rezultatu 0:0. i nisu se vratili

- Utakmica će se nastaviti u sredu, u minutu u kojem je prekinuta - rekao je zvaničnik turskog kluba za Frans pres i dodao da nisu ispunjeni uslovi da se utakmica završi večeras.