21°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

AJAKS GUBIO, ONDA TADIĆ DAO GAS: Asistencija i gol za ŠEST MINUTA, jedan je Dušan kapiten (VIDEO)

02.04.2022. 20:25
Tadić
Tadić / Izvor: Foto: streamin printscreen

Majstor fudbala.

Ajaks nastavlja punim gasom ka odbrani titule - posle preokreta, uz još jednu odličnu partiju kapitena Dušana Tadića, pobedio je u Groningenu (3:1).

O MOMENTU KOJI JE SVE PROMENIO: Stanković i Batak složni posle meča u Nišu

MLAĐOVIĆ "NAMESTIO" GOL KATAIJU: Zvezda ponovo stekla prednost protiv Radničkog (VIDEO)

Posle nepotpunog 28. kola, sa utakmicom više, ekipa iz Amsterdama ostavila je PSV na minus pet bodova.

Odličan duel viđen je na Euroborg stadionu u Groningenu. Poveli su zeleno-beli u 20. minutu. Precizan je bio Larsen, na asistenciju Abrahama.

U nadoknadi vremena izgubljenog u prvom poluvremenu, na scenu je stupio Dušan Tadić. Sa dve minijature, u šest minuta, obezbedio je vođstvo Ajaksu.

Najpre je asistirao Klasenu za 1:1, a potom pogodio za bele tačke i doveo „kopljanike“ u vođstvo.

Za konačnih 1:3 postarao se Berghius, posle odličnog dodavanja Brobeja.