19°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

JEDAN JE TADIĆ: Ušao s klupe, uneo sigurnost, a onda i - POGODAK! Uvek virtuoz (VIDEO)

12.10.2021. 22:34
Tadija
Tadija / Izvor: Foto: Youtube printscreen/ OLD GRANDMAS CUNTS / MN Press

Odlično.

Srpska reprezentacija u osmom kolu grupne faze kvalifikacija za Svetsko prvenstvo igra protiv Azerbejdžana u Beogradu.

(SASTAVI) AZERI MORAJU PASTI: Piksi ne filozofira! Srbija ide na SVE ILI NIŠTA

BEZ POVERENJA U PIKSIJEVE MOMKE: Srbiji dodatno umanjili šanse za Svetsko prvenstvo

ITALIJANSKA GAZETA SVE PROVALILA: Vlahović prelazi u redove GIGANTA Serije A (FOTO)

Prvih pola sata meča obeležilo je nekoliko lepih šansi za Srbiju, mada su i Azeri imali jednu ogromnu priliku. U 30. minutu je stigla ipak nagrada za trud srpskih igrača. Dušan Vlahović je oboren u kaznenom prostoru, a sudija je pokazao na 11 metara. Precizan sa bele tačke bio je upravo Vlahović i doneo je 1:0 našoj reprezentaciji (OVDE).

Dušan Vlahović
Dušan Vlahović / Izvor: MN Press

U drugom minutu nadoknade prvog poluvremena dogodio se neverovatan kiks Predraga Rajkovića. Morao je ranije da izbaci loptu, ali komplikovao je i Mahmudo je to iskoristio. Pogodio je za 1:1 (OVDE).

U 52. minutu Srbija je opet stigla do prednosti. Korner je izveo Kostić, a onda je na odbijenu loptu naleteo Lazović. Odlično je šutirao, međutim golman je uspeo da odbrani, a onda je naleteo Dušan Vlahović i drugi put pogodio. Nije bilo ofsajda, naša reprezentacija je povela 2:1 (OVDE).

U 83. minutu jedan igrač Azerbejdžana je igrao rukom u šesnaest nakon udarca glavom Veljkovića. Sudija je pokazao na belu tačku, a precizan sa nje je bio Dušan Tadić koji je ranije ušao sa klupe i imao nekoliko izuzetnih poteza. Srbija je stigla do 3:1.

Uživo prenos meča možete pratiti NA OVOM LINKU.