ČINI SE DA JE KRAJ: Barselona slavila u El klasiku i došla nadomak krune

19.03.2023. 23:13
Rea
Rea / Izvor: Reuters

Razlika je prevelika na tabeli.

Fudbaleri Barselone savladali su Real Madrid rezultatom 2:1 u čuvenom "El klasiku" u utakmici 26.kola španskog prvenstva.

Kostić izveo magiju, ostavio Onanu ukopanog, pa usledila ČETVOROMINUTNA DRAMA! Ceo stadion zanemeo (VIDEO)

OVO JE I ZA MITRA NEUOBIČAJENO: Dao gol Mančesteru, a onda – NASTAO HAOS epskih razmera i CRVENI KARTON (VIDEO)

UZALUD TADIĆEV POGODAK: Ajaks se dobrano udaljio od titule, poražen od najljućeg rivala (VIDEO)

Real je poveo autogolom Arauha u 9. minutu.

Barselona je izjednačila u 45. minut u golom Serhia Roberta, a veliku pobedu Kataloncima doneo je Frank Kesi u drugom minutu nadoknade vremena.

Barselona nakon 26.kola ima 68 bodova, čak 12 više od drugoplasiranog Reala i vrlo je blizu titule.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda slovačka teniserka Dominika Cibulkova.