11°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

Mesijeva MAGIČNA asistenicija, Suarezov ČUDESNI slalom i gol, ali se LISICE nisu dale (VIDEO)

03.08.2016. 20:59
Lionel Mesi i Luis Suarez
Lionel Mesi i Luis Suarez / Izvor: Reuters

Barsa je već pobedila Seltik sa 3:1, a sada Lester sa 4:2.

Prijateljska utakmica između Barselone i Lestera bila je odlična prilika da igrači prvaka Španije pokažu šta znaju. Tu prvenstveno mislimo na Lionela Mesija i Luisa Suareza. Barsa je povela protiv prvaka Engleske sa 1:0, golom Munira el Hadadija, da bi u 34. minutu Suarez iskoristio odlično dodavanje Mesija, za 2:0.  I koliko je efektno bilo dodavanje Argentinca, toliko je bio i gol Urugvajca.

Na poluvremenu u Stokholmu bilo je 3:0, zahvaljujući drugom golu El Hadadija. U nastavku meča novajlija u redovima "lisica" Ahmed Musa je postigao dva gola, ali je onda Rafa Muhika postavio konačnih 4:2, u 84. minutu.

PRVO BARSA, PA ONDA REAL: Španske trojke protiv ostrvljana (VIDEO)

Ovaj meč je odigran u okviru Internacionalnog kupa šampiona. Barsa je već pobedila Seltik sa 3:1.

NEVEROVATNO: Na šta su sve ljudi spremni samo da ZAGRLE Mesija (VIDEO)