EURO JE SVE DALJE: Srbija poražena od Bosne i Hercegovine

03.02.2021. 21:00
Futsal reprezentacija Srbije
Futsal reprezentacija Srbije / Izvor: MN Press

Orlovi loše odigrali u Novom Sadu.

Fustal reprezentacija Srbije poražena je u Novom Sadu od selekcije Bosne i Hercegovine sa 2:4 (1:2), u meču drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

OGREŠILI SE O VIDIĆA? Fernandeš najbolje januarsko pojačanje u istoriji Premijer lige

U VEST HEMU ODLUČILI: Pojačanje stiže iz Barselone (FOTO)

KONTE RAZOČARAN UPRAVOM: Ovo nema nikakvog smisla, ne znam šta da kažem

Gostujuća selekcija povela je u šestom minutu golom Davora Arnautovića, da bi reprezentacija Srbije izjednačila u 18. minutu preko Marka Pršića sa penala. Do kraja prvog poluvremena gosti su ponovo poveli golom Bilala Jelića u 19. minutu.

Drugo poluvreme je počelo ranim golom gostiju preko Srđana Ivankovića u 21. minutu, a Srbija je golom Stefana Rakića u 23. minutu smanjila rezultat na 2:3. Konačan rezultat na meču postavio je Ivanković u 34. minutu.

Nakon dva odigrana meča u Grupi 4 kvalifikacija za EURO, Bosna i Hercegovina je na prvom mestu tabele sa šest bodova, dok selekcija Srbije trenutno sa jednim bodom zauzima treće mesto i sa sve manjim šansama da se dočepa kontinentalnog takmičenja.