28.03.2017. 19:56
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije, Sergej Milinković-Savić
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije, Sergej Milinković-Savić / Izvor: MN Press

Minimalan poraz mlade selekcije Srbije.

Mlada reprezentacija Srbije nije imala uspešnu generalnu probu uoči Evropskog prvenstva u Poljskoj. Izabranici Nenada Lalatovića poraženi su na gostovanju u Slovačkoj rezultatom 2:1 (0:0).

Boaćiju se promenio život otkad je došao u Zvezdu i već mu stiže poziv koji se ne odbija!

SPREMAJU KOMPLETNO RENOVIRANJE EKIPE: Evropski velikan želi u napadu tandem na IĆ (FOTO)

Meč je rešen u drugom poluvremenu kada je domaćin za tri minuta stekao dva gola prednosti. Prvo je mrežu „orlića“ zatresao Beneš u 58. minutu iz penala, a 180 sekundi kasnije pogodak je postigao i Zrelak.

Sergej Milinković-Savić je samo uspeo da ublaži poraz evrogolom u 65. minutu utakmice odigrane u Senecu. Selektor Nenad Lalatoviće je promešao karte u odnosu na prethodne mečeve, a šansu u napadu je dobio povratnik iz seniorske selekcije Uroš Đurđević.

Nenad Lalatović
Nenad Lalatović / Izvor: MN Press

Podsetimo, Srbija je u petak bila bolja od šampiona Evrope Švedske rezultatom 2:0.

Srbija: V. Milinković-Savić (od 46. Manojlović) – Filipović, Maraš, Milenković, Antić – Lukić, Zdjelar (od 35. Maksimović), Meleg (od 46. Grujić) – Plavšić, Simić (od 46. Živković) – Đurđević.