JUVE I ALEGRI SLAVE VAR: Srpski duel u Torinu pripao Staroj dami

Masimilijano Alegri / Izvor: Reuters

Minimalac domaćina.

Fudbaleri Juventusa savladali su Fiorentinu (1:0) u utakmici 22. kola Serije A.

"MI SMO SITI I VARAĆEMO KAD HOĆEMO" Navijači Građana uzvraćaju udarac - Žestok odgovor Premijer ligi (VIDEO)

ŠTA BI JUNAJTED DA NEMA RAŠFORDA? Đavoli u drugom poluvremenu slomili Lids (VIDEO)

JOŠ JEDAN U VLASNIŠTVU: Vlasnici Mančester Sitija kupuju klub u Brazilu

Trenutak odluke dogodio se u 34. minutu meča, kada je Adrijen Rabio ispraio centaršut Di Marije i glavom postigao pogodak. Doduše, nije zatresao mrežu, ali je lopta prešla liniju pre intervencije Teraćana i glavni arbitar je pokazao na centar.

Na ovom duelu je bilo čak pet igrača iz Srbije. Kod domaćina su igrali Dušan Vlahović i Filip Kostić.

Vlahović je čak i postigao pogodak, ali je on poništen zbog ofsajda. Na drugoj strani, igrali su Milenković, Terzić i Jović.

Trener domaćih Masimilijano Alegri se, po dobroj staroj navici, povukao posle vođstva i zamalo da mu se te obije o glavu u 88. minutu.

Kastrovili je natrčao na odbijenu loptu i sjajnim volejom prevario Ščesnog. Propsino su se izradovali Ljubičasti, ali se ispostavilo da je golu prethodio ofsajd i pogodak je poništen.