LACIO SRUŠIO NAPOLI: Sergej ZATRESAO RAŠLJE - viđena PROJEKTIL pod Vezuvom (VIDEO)

03.03.2023. 23:47
FK Lacio
FK Lacio / Izvor: Profimedia

Poraz lidera tabale...

Fudbaleri Lacija slavili su kao gosti protiv Napolija rezultatom 1:0, u okviru 25. kola Serije A. Iznenađenje na stadionu "Dijego Armando Maradona" režirao je Matijas Vesino, fantastičnim pogotkom u 67. minutu utakmice.

POJAČANJA ZA LIGU ŠAMPIONA? Odmah posle derbija, Mrkela govorio o temi koja interesuje sve zvezdaše

NIJE ZABORAVIO ZVEZDU: Ohi OBJAVAMA RASPALIO Delije (FOTO)

"NE ŽELIM VIŠE DA PRIČAM O TOME": Natho OŠTRO o greškama sudije!

Napoli je tako prekinuo svoju sjajnu seriju, Lacio je izbio na drugo mesto, makar na kratko, dok Inter i Milan ne odigraju svoju utakmicu. Uglavnom, sjajna pobeda, velika u borbi za Ligu šampiona.

Igrao se 67. minut kada je postignut jedini gol, Matijas Vesino je dočekao loptu na oko 25 metara od gola, opalio i pogodio mrežu. Fantastičan gol za pobedu gostiju!

Napoli, lider prvenstva, zabeležio je tek prvi poraz na svom terenu u ovoj sezoni, ukupno drugi u šampionatu.

I dalje suvereno drže prvo mesto sa 65 bodova i imaju 17 više upravo Lacija, koji je pretekao Inter i Milan, od kojih ima bod više, ali i meč više.

Napoli je bio blizu izjednačenja u 79. minutu, Osimen je pogodio prečku, da bi u nastavku Di Lorenco probao, ali neuspešno.

U 90. minutu Sergej Milinković-Savić je šutirao iz slobodnjaka i pogodio mesto gde se spajaju prečka i stativa.

Nebesko-plavi su odigrali taktički odličan meč i na kraju ostvarili zlata vrednu pobedu u borbi za Ligu šampiona.