13°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

Majstor Natho i ljuti Belić doneli PREOKRET Partizanu, a onda SUDIJSKI ŠOK! Po isteku poluvremena sviran penal (VIDEO)

29.07.2023. 21:57
Natho
Natho / Izvor: Foto: Youtube printscreen/ Arena Sport TV

Uzbudljiv kraj prvog poluvremena.

Prva dva gola za Partizan u novoj sezoni postigli su Bibars Natho i Kristijan Belić, dva ponajbolja fudbalera i u prethodnoj sezoni.

KOŠMARAN POČETAK PARTIZANA: TSC već poveo, pogledajte kako je kapitulirala odbrana crno-belih (VIDEO)

KRENULA I SUPERLIGA: Domaćini sigurni na premijeri

NIJE STIGAO DA ODIGRA 100 MEČEVA: Crvena zvezda RASKINULA ugovor sa pouzdanim igračem

Vodio je TSC 1:0 do pred sam kraj prvog poluvremena, a onda je Natho sjajno plasirao loptu u 40. minutu za izjednačenje.

Svega par minuta kasnije opet je Izraelac vodio kolo, ubacio je loptu sa leve strane, Nikolić je maestralno propustio kroz noge, a Kristijan Belić klizećim startom pogodio mrežu.

Na taj način je Partizan stigao do preokreta, ali je nakon isteka prvog poluvremena sudija svirao penal posle VAR intervencije. Sa 11 metara je bio precizan Đakovac i izjednačio na 2:2.

Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Katarina Lazović, srpska odbojkašica