ŠOK NA KOŠEVU: Fudbaler Sarajeva se srušio na teren i ostao nepomično ležati

23.04.2022. 18:58
Rifet Kapić
Rifet Kapić / Izvor: Profimedia

Užas.

Tokom derbi utakmice 27. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Sarajeva i Tuzla Sitija došlo je do nemilih scena.

TOBDŽIJE SLAVILE! Junajted tone sve dublje, Ronaldo pogodio posle smrti sina i posvetio mu gol (FOTO/VIDEO)

NEĆE ON NIGDE: Luka POTPISUJE novi ugovor sa Realom!

KORAK DO SNA! Mitrović PONOVO pogodio, gol ga deli od istorije (VIDEO)

Na samom startu drugog poluvremena igrač Sarajeva Rifet Kapić srušio se na sredini terena. On je u tom trenutku bio potpuno sam, dodao je loptu do saigrača, gestikulirao ka klupi i nakon toga je pao na teren.

Odmah su fudbaleru Bordo tima pritrčali iz klupskog medicinskog tima, ali se na reakciju hitne pomoći čekalo nekoliko minuta.

Fudbaler Sarajeva je odvezen u Klinički centar u prestonici BiH, ali što je dobro bio je svestan u tom trenutku.

Meč je završen pobedom gostiju od 1:0, a odlučujući momenta se dogodio se u 35. minuti, kada Adnan Džafić postigao pogodak.