26.04.2024.
117.1627
109.3752

Gol iz ofsajda, pa šamaranje... Bilo je svega na utakmici Partizan – Čukarički (VIDEO)

23.04.2018. 10:41
Zoran Tošić
Zoran Tošić / Izvor: MN Press
Buran meč u Humskoj.

Fudbaleri Partizana su savladali Čukarički sa 2:1 u drugoj rundi plej-ofa Superlige (32. kolo), a sudija Aleksandar Vasić nije položio ispit u Humskoj sa pomoćnikom ispred istočne tribine Goranom Stanojevićem.

NEVOLJE ZA PARTIZAN: Čanak otkrio šta će biti sa Novicom i Vonom!

NIJE SAMO MILAN: Još jedan klub "lige petice" dolazi na Marakanu! Zna se i po KOGA! (FOTO)

Crno-beli su poveli u 18. minutu golom Zorana Tošića, a prethodno je asistent Ognjen Ožegović bio u ofsajdu, što se jasno vidi na TV snimku.

- Ne bih da komentarišem suđenje, ali mi se sudija izvinio. Verovatno ćemo se žaliti – rekao je Lalatović.

Sudija Vasić je napravio krupnu grešku u drugom poluvremenu, kada nije isključio fudbalera Čukaričkog Miroslava Bogosavca. Bivši levi bek Partizana lupio je šamar Đorđu Ivanoviću posle jednog koškanja na polovini tima sa Banovog brda. Bogosavac niti je isključen, niti je dobio žuti karton, a u istoj situaciji žuti karton je izbegao i Ivanović (pogledajte na 01.35 minuta video klipa).

Zimsko pojačanje iz Spartaka je par minuta kasnije oštro startovalo sa leđa na jednog fudbalera gostiju, što je takođe bilo za (drugu) javnu opomenu. Vasić kao da je u tim trenucima zaboravio kartone u svlačionici i pored nesportskih poteza koji igračima Superlige, makar i ove srpske, ne smeju da se praštaju.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.