GOLEADA NA POHORJU: Partizan se IZVUKAO protiv Mađara (VIDEO)

13.07.2019. 18:50
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: FK Partizan

Utakmica odigrana po užasnom terenu.

Fudbaleri Partizana remizirali su u kontrolnom meču odigranom na Pohorju protiv mađarskog Paksija rezultatom 2:2 (0:2). Crno-beli su odigrali znatno angažovanije u drugom delu, kada su uspeli da nadoknade zaostatak od dva gola iz prvog dela igre.

Meč je odigran po izuzetno teškom terenu koji je bio potpuno natopljen vodom. Paksi je prvi gol postigao nakon kornera, drugi iz kontranapada, pa su Mađari imali konfornu prednost na poluvremenu. Ipak, izabranici Sava Miloševića su preko Sume i Bojana Ostojića uspeli da izbegnu poraz.

Mihajlović OTKRIO da ima LEUKEMIJU: Danima sam plakao! Boriću se, moram da pobedim

ŠTA SADA IMATE DA KAŽETE GROBARI? Moćan gol Sejdube Sume! (VIDEO)

SVI ZVEZDAŠI SU UZ TEBE: Zvezda uputila MOĆNU poruku Siniši Mihajloviću (FOTO)

Pap je bio strelac prvog gola za Paksi, posle kornera i loše intrvencije golmana crno-belih Vladimira Stojkovića. 2:0 za osmoplasirani tim mađarskog prvenstva bilo je u samom finišu prvog dela, posle sjajne kontre Paksija.

Ipak, drugi deo meča pripao je Partizanu. Suma je pogodio na asistenciju Sadika i odličnim udarcem sa distance smanjio rezultat u 51. minutu, dok je Bojan Ostojić, posle udarca iz ugla doneo izjednačenje, pet minuta pre kraja utakmice.

Savo Milošević je u drugom delu meča izmešao karte, a timovi su susret počeli u sledećim sastavima:

Partizan: Stojković, Miletić, Dinga, Pavlović, Urošević, Zdjelar, Smiljanić, Lutovac, Suma, Ivanović, Ožegović.

Paksi: Holozer, Osvat,Lenzer, Feješ, Sabo, Pap, Vindeker, Konjves, Bode, Han, Fejoš.

Partizan novu sezonu počinje sledećeg vikenda, mečom u Inđiji, a zatim ih očekuju borbe u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.