GOLEADA U LUKSEMBURGU: Čukarički donosi OGROMNU PREDNOST u Beograd!

21.07.2022. 21:58
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press

Meč obeležile majstorije!

Drugi srpski predstavnik u kvalifikacijama za Ligu konferencija, ekipa Čukaričkog večeras je na gostovanju u Luksemburgu savladala ekipu Rasinga, rezultatom 1:4 u okviru drugog kola.

REMI NA MALTI: Radnički se VRATIO IZ MRTVIH!

GROM IZ VEDRA NEBA: Partizanu ZABRANJENO DA REGISTRUJE NOVE IGRAČE!

PREOKRET: Lazović ipak stiže u Marsej

Sjajan početak "Brđana" krunisan je u 16. minutu meča kada je Stefan Kovač zatresao mrežu domaćina za 1:0.

Gostujuća ekipa je imala loptu iz autu koja je stigla do Badamosija. Pokušao je fudbaler iz Gambije da odigra dupli pas sa Kovačem, ali mu se lopta odbila te je odmah uputio udarac, a nakon odbrane golmana lopta se odbila do Kovača koji nije imao težak zadatak.

Međutim, Rasing se brzo konsolidovao i samo tri minuta kasnije uspeo da poravna rezultat. Strelac je u 20. minutu bio Ormani koji je nakon izvedenog kornera ostao usamljen na petercu.

Međutim, u 35. minutu usledio je projektil kakav se retko viđa...

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Srđan Mijailović je, pri rezultatu 1:1, dobio loptu iz auta na levoj stranu, napravio dva-tri koraka i onda sa nekih 30 metara raspalio projektil ka golu Rufijea.

Početkom drugog poluvremena, Stefan Kovač postiže svoj drugi gol na ovoj utakmici, ovoga puta posle odlične kontre beogradskog tima, izašao je jedan na jedan sa golmanom i poslao loptu u bliži ugao, malo iskosa sa leve strane za 3:1.

Konačnih 4:1 postavio je mladi Jovan Lukić u 66. minutu, kada je poput Mijailovića postigao još jedan evrogol, sa preko 25 metara u desni ugao gola domaćeg tima.

Pobednik ovog dvomeča će se u trećem kolu kvalifikacija sastati sa holandskim Tventeom, a pravo čudo bi trebalo da se desi da to ne bude ekipa Čukaričkog.

BONUS VIDEO: Pogledajte umeće Dilete Leote sa loptom