GOLMAN SRBIJE U LOŠOJ SERIJI: Dmitrović primio dva gola za dva minuta! (VIDEO)

15.09.2019. 15:39
Marko Dmitrović
Marko Dmitrović / Izvor: Profimedia
Eibar poražen od Espanjola.

Fudbaleri našeg reprezentativnog golmana Marka Dmitrovića poraženi su od Espanjola u četvrtom kolu Primere.

DELIJE, SEĆATE LI SE SEGUNDA KASTILJA: I u 38. godini igra fudbal! Znate li u kom klubu (VIDEO)

MIHAJLOVIĆ NASTAVLJA LEČENJE: Iz bolnice poslao MOTIVACIONU poruku fudbalerima!

TAKO TO RADE GOSPODA: Pogledajte kako Robi Fauler TRAŽI od sudije da ne SUDI penal (VIDEO)

Imao je Eibar sve u svojim rukama protiv Espanjola, ali je sve i prosuo za dva minuta. Tim iz Barselone preživeo je gostovanje na Ipurui, od 0:1 stigao je do pobede od 2:1 (0:0) i tako upisao tri izuzetno važna boda.

U prvom poluvremenu nije bilo previše interesantno, pa se na odmor otišlo bez golova. Ali, prvi udarac je zadao Eibar. U 58. minutu je Ramis postigao gol, usledilo je veliko radovanje i pola sata pre kraja delovalo je da će sva tri boda ostati na Ipurui.

Ipak, Espanjol nije tako mislio... Mirno su gosti primili vest da su primili gol, a onda za dva minuta uspeli sve potpuno da preokrenu. Na zanimljiv način.

ČESTITAM, LIVERPUL JE ŠAMPION: Gvardiola više nego IRONIČAN posle poraza

BOGDAN ILI MILS? Evo ko je NAJBOLJI strelac Mundobasketa (FOTO)

POZIV KOJI JE UZBURKAO JAVNOST: Sadik konačno OTKRIO sa kim je RAZGOVARAO na meču protiv Moldea

Fereira je dao gol u 76. minutu kada je uspeo da gurne loptu ispod Marka Dmitrovića i da izjednači. Fereira je potom odmah zamenjen, u igru je ušao umesto njega Granero i već posle dva minuta doneo pobedu Espanjolu.

U sledećom kolu Eibar će gostovati u Valensiji, ekipi Levantea, dok će Espanjol dočekati na megdan fudbalere Real Sosijedada.

Pogledajte kako izgleda Heorhina Rodrigez, devojka Portugalca Kristijana Ronalda