18°C
20.05.2024.
117.105
107.8514

HAOS: Pogledajte tabelu u Partizanovoj grupi, a sledi VRELO gostovanje u Albaniji (VIDEO+FOTO)

28.09.2017. 23:20
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Neočekivano.

Malo ko je očekivao ovakve rezultate u drugom kolu grupe B u Ligi Evrope. Rezultati će mnoge iznenaditi.

ŠTA LI ĆE REĆI GROBARI: Ožegović napravio veliku GLUPOST protiv Dinama (VIDEO)

LIGA EVROPE: Partizan IZGUBIO u praznoj HUMSKOJ, a imao je "PLUS DVA" (VIDEO+FOTO)

Posebno navijače Partizana koji su očekivali prvu pobedu u drugom po redu evropskog takmičenja. Najviše zbog toga što su crno-beli protiv Dinama iz Kijeva posle prvog poluvremena vodili sa 2:0, golovima Ožegovića i Tavambe. Međutim, gosti su nastavku meča postigli tri pogotka i došli do važne pobede.

FK Dinamo Kijev
FK Dinamo Kijev / Izvor: MN Press

Kijevljani su tako stigli do drugog trijumfa u Ligi Evrope, dok su crno-beli ostali na jednom bodu pred vrelo gostovanje u Albaniji u sledećem kolu.

Skenderbeg za razliku od Partizana dočekuje u dobrom raspoloženju, jer su ostali neporaženi na svom terenu u utakmici protiv Jang Bojsa (1:1).

Nema sumnje da će biti još neizvesnih mečeva u ovoj grupi.