18°C
06.05.2024.
117.1117
109.3684

HAOS U DOHI: Dva ISKLJUČENJA i RAPSODIJA Partizana protiv Spartaka na poluvremenu! (VIDEO)

08.02.2020. 12:51
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Uzbuljdivo na Premijers Kupu.

Fudbaleri Partizana vode u poslednjem kolu Premijers Kupa u Dohi protiv Spartaka sa 2:1 na poluvremenu golovima Strahinje Pavlovića i Sejdube Sume.

U završnici prvog dela crno-beli su tražili prekršaj nad Umarom Sadikom, a zbog prigovora arbitar je isključio trenera Miloševića i Bibrasa Natha.

NA OVO SE ČEKALO: Otkriven novi DOKAZ o padu helikoptera, u kome je poginuo Kobi Brajant!

GROBARI U ŠOKU: Partizan UDALJEN od Evrolige, a razlog je Valensija!

PUKAO MU FILM: Bivši Noletov trener žestoko ISPROZIVAO tenisere!

Partizan je ofanzivno započeo meč, a prvi pokušaj crno-beli su imali već u trećem minutu kada je Bibras Natho snažno šutirao pored gola Moskovljana. Ipak, Spartak je poveo četiri minuta kasnije preko Zobnina. Akcija je tekla po desnom boku, gde je najpre ispao Urošević. Ostojić je pokušao da intrveniše, ali se lopta odbila do Rusa koji je rutinski savladao Stojkovića.

Poravnao je Strahinja Pavlović u 16. minutu. Centaršut iz slobodnog udarca izveo je Natho, a popularni "Kalaba" je sjajno poklopio loptu glavom i savladao Rebrova za izjednačenje.

Usledile su dve stopostotne šanse za Umara Sadika u naredna tri minuta, ali je Nigerijac najpre izblokiran, a u drugom navratu intrvenisao je golman Spartaka.

Mnogo bolju igru crno-beli su krunisali u 33. minutu kada je pravu minijaturu izveo Sejduba Suma zalomivši dva protivnička igrača, na dodavanje Sadika. Gvinejac je zatim sproveo loptu u mrežu i doneo zasluženo vođstvo osvajaču Kupa Srbije.

Do kraja prvog dela viđen je već opisan detalj, pa će Partizan bez trenera na klupi i sa desetoricom na terenu pokušati da stigne do pobede od dva gola razlike, kako bi ostali u igri za osvajanje ovog turnira.

Pogledajte kako izgleda ruska manekenka Viktorija Odintcova, devojka koja je "dala korpu" Kristijanu Ronaldu

SRBI SU HIT: Bogdan i Beli OČITALI lekciju Majamiju! Igrao i Gudurić, Bobiju ni minut (VIDEO)

NIKAD JAČA PORUKA PARTIZANA PRED MEČ SA BUDUĆNOSTI: Ovo je VELIKI izazov (FOTO)

U CENT: Evo koliko je Zvezda prinuđena da PLAĆA otpisanima!