BEKAM JE SIGURNO PONOSAN: Kejn postigao golčinu SA SVOJE POLOVINE terena! Senzacionalno (VIDEO)

28.10.2023. 17:53
Hari
Hari / Izvor: Foto: Twitter printscreen/Football Report

Nestvaran pogodak.

Engleski napadač Hari Kejn je na meču između njegovog Bajerna i Darmštata postigao pogodak sa pola terena.

ŠTA ZNAČI DULJAJU DESET VEZANIH POBEDA: Ja to nikada nisam vrednovaoIgor Duljaj, FK Partizan

ŠTA ZNAČI DULJAJU DESET VEZANIH POBEDA: Ja to nikada nisam vrednovao

TEJLOR SVIFT ŽELI DA KUPI DRUGI NAJSTARIJI KLUB IZ ENGLESKE: Vlasnici su joj brzo ODGOVORILI Tejlor Svift

PREMIJER LIGA: Čelsi šokirao svoje navijačeFK Čelsi

PREMIJER LIGA: Čelsi šokirao svoje navijače

Igrao se 68. minut kada je Tomas Miler dodao loptu Kejnu na svojoj polovini, verovatno misleći da će njegov napadač da nastavi kontranapad, ali...

Umesto da otvori tu desnu stranu po kojoj je Miler krenuo napred, Kejn je odlučio da šutira direktno u gol i - pogodio je!

Bio je to Kejnov drugi gol na meču, a peti za Bavarce koji su, doduše, imali igrača više, s obzirom na to da su gosti do poluvremena dobili dva crvena kartona.

Bajern je u međuvremenu povisio na 7:0 u 76. minutu, na kraju je brojao do osam (8:0), a sam Kejn je podsetio na Dejvida Bekama koji je svojevremeno u dresu Mančester junajteda dao gol Vimbldonu sa pola terena.