I U RAJU IMA PROBLEMA: PSŽ slavio u velikom derbiju, Mesi se naljutio na trenera (VIDEO)

20.09.2021. 07:45
Lionel Mesi
Lionel Mesi / Izvor: Profimedia
Dramatična pobeda Parižana.

Fudblaeri PSŽ-a pobedili su Lion na svom terenu u velikom derbiju šestog kola prvenstva Francuske posle dramatične završnice rezultatom 2:1.

STARA DAMA OSTAJE DAVLJENICA: Rebić ugasio nadu za prvu pobedu, Milan mogao i do tri boda (VIDEO)

DA LI JE NEPRAVEDNO PONIŠTEN GOL PARTIZANA? Sudijski ekspert detaljno obrazložio situaciju, ali i ZVEZDIN POGODAK

"VUČE KAKO SE NJEMU ĆEFNE" Dejan Stanković definisao zakonitosti derbija nakon utakmice

Posle prvog poluvremena bez golova, Lion je šokirao domaćina kada je Paketa u 54. minutu postigao gol za prednost svog tima.

Ipak, samo 12 minuta kasnije je Nejmar doneo izjednačenje i nagovestio ubudljivu završnicu.

Maurisio Poketino je odlučio da u 76. minutu izvede iz igre Lea Mesija koji je ponovo odigrao loš mel, a an teren je poslao Ašrafa Hakimija.

Taj potez se nije svideo Argentincu koji je vidno nezadovoljan prošao pored Poketina i nije želeo da se rukuje sa njim.

Do kraja meča je domaćin uspeo da izbegne novi kiks, posle remija u Ligi šampiona i da preko Ikardija zadrži maksimalan učinak.