IBRA POCEPAO MREŽICU! Majstorije švedskog golgetera pokazuju zašto je jedan od najboljih na svetu (VIDEO)

01.04.2018. 08:12
LA Galaksi, Zlatan Ibrahimović
LA Galaksi, Zlatan Ibrahimović / Izvor: Reuters

Odličan debi za LA Galaksi.

Vrhunski meč odigrao je novajlija u timu LA Galaksija, Zlatan Ibrahimović u svom debiju za ovaj tim. Los Anđeles Galaksi je gubio sa 3:0 sve do 61. minuta utakmice. Karlos Vela je postigao dva gola, Steres je postigao autogol, pa je rezultat pokazivao da je Galaksi na pragu poraza.
Ipak, u igru kod rezultata 1:3 ulazi Zlatan Ibrahimović.

OD DERBIJA NI D: Milioneri bankrotirali u Minhenu (VIDEO)

SERIJA A: Juve sve kažnjava,Ljajić pogodio, Torino pobedio, goleada u Rimu, Ikardi kao mašina (VIDEO)

Litdžet postigao gol za 1:3, Pontius je smanjio na 2:3, usledio je neverovatan udarac Zlatana Ibrahimovića za 3:3, golčina koja je podigla sve navijače na noge, a onda... Igrao se prvi minut nadoknade, Zlatan postiže novi gol, 4:3 za Galaksi!

Navijači su samo mogli da uživaju u prizoru na stadionu.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.