26°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

"IMATE LI OBRAZA?!" Duljaj jurio sudije na kraju meča, a vidite šta je uradio SAT VREMENA ranije (VIDEO)

13.03.2024. 19:21
Duljaj
Duljaj / Izvor: Foto: Twitter printscreen/Partizan.net

Na snimku se vidi njegov trk sa poluvremena.

Fudbaleri Partizana poraženi su rezulatom 1:0 od Napretka u meču 25. kola Superlige Srbije. Crno-beli su ovim porazom na svom terenu napravili veliki korak unazad u borbi za titulu i više ne zavise samo od sebe i svojih rezultata.

Biće saopštenja: Nikolić stigao pre golmana, ovaj ga pokupio, ali PENALA NEMA! Navijači Partizana BESNE zbog ovoga (VIDEO)penal

GROBARI JASNI: Krive ova TRI muškarca za poraz od Napretka na svom stadionutviter

GROBARI JASNI: Krive ova TRI muškarca za poraz od Napretka na svom stadionu

Još jedna horor intervencija Partizanove odbrane: Duljaj besan na igrače, ali i na sudije (VIDEO)Gol

Bilo je nekoliko diskutabilnih sudijskih odluka, a trener kluba iz Humske Igor Duljaj je posebno bio nezadovoljan na poluvremenu pošto je smatrao da je golu Napretka prethodio faul.

Zbog toga je jurio sudije do tunela i pokazivao ka licu, u smislu da su morali da vide faul i izgovarao je "imate li obraza?".

U drugom poluvremenu arbitar Nikola Radaković nije pokazao na belu tačku kada je Nemanja Nikolić pokupljen od strane golmana, pa je Duljaj dobio dodatni razlog da juri sudije i posle meča. Što se i desilo.

Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.