IGRAN JE VEČITI DERBI KADETA: Viđen je PREOKRET! A samo je jedan JUNAK!

26.08.2018. 12:49 13:53
derbi
derbi / Izvor: SD/ilustracija

Pregršt uzbuđenja u meču trećeg kola.

Posle juniora Zvezde i Partizana, snagu su odmerili i kadeti Večitih rivala. Meč trećeg kola, u Ljutice Bogdana pripao je, kao i kod omladinaca, crno-belima. I to posle rezultatskog preokreta 1:3 (1:1).

MNOGO VAŽNO ZA PARTIZAN: Bešiktaš u revanšu bez UBOJITOG napadača! (FOTO)

NEVOLJA ZA MILOJEVIĆA! Zvezdino pojačanje NE PUTUJE u Austriju! (FOTO)

Izabranici Slavoljuba Đorđevića prvi su došli u vođstvo, ali je tim iz Humske uspeo da postigne tri gola i na kraju zasluženo slavi.

Partizan je prvi stigao do gola u 15. minutu, ali ga je sudija Dejan Gligorević iz Batajnice poništio. Naime, posle centaršuta Blagojevića, silovito je Đorđević uzdrmao prečku, na odbitak je natrčao neko od gostujućih igrača i ćušnuo loptu u mrežu, međutim, po mišljenju arbitra iz Batajnice, radilo se o nedozvoljenoj poziciji.

Kazna je Parni valjak stigla u 29. minutu. Babić se borio sa čuvarima, uspeo da centrira, a Nikola Njamculović udarcem glavom savladao Slavkovića. Do izjednačenja, Zvezda je propustila dve prilike preko Matića i Elevena, dok je Partizan zapretio šutem Stevanovića.

Samo 60 sekundi kasnije i Guteša je bio prinuđen da vadi loptu iz mreže. Stevanović je u 39. centrirao, da bi Milivojević u padu glavom pronašao put do cilja za slavlje crno-belih.

Isti igrač je i u 72. minutu bio precizan, postigavši svoj drugi gol na meču i u potpunosti preokrenuo rezultat u korist Partizana. Posle centaršuta sa desne strane, Miloš Milivojević se našao na nekoliko metara od Guteše i neometan loptu zahvatio glavom i pogodio, izrastavši u junaka kadeta iz Humske.

Konačan rezultat postavio je Čolić u 86. minutu, silovitim šutem poslao je loptu pod prečku golmana Guteše, za veliku radost Partizanove dece.

CRVENA ZVEZDA - PARTIZAN 1:3

STRELCI: Njamculović 29. - Milivojević 41. i 72. Čolić 86.

GLEDALACA: 1.000

TEREN: Omladinske škole Crvene zvezde

SUDIJA: Dejan Gligorević (Beograd)

ŽUTI KARTONI: Lukić, Radulović (Crvena zvezda), Smiljković, Stevanović, Čolić, Knežević, Blagojević, Rašković (Partizan)

CRVENA ZVEZDA: Guteša, Maksimovć, Prijović, Matić (od 80. Ilić), Lukić, Pisar, Pantović (od 58. Đuričković), Peduv (od 54. Vasiljević), Babić, Eleven (od 46. Mitrović), Njamculović (od 54. Radulović).

PARTIZAN: Slavković, Mirić (od 90. Marković), Čubra (od 80. Blažić), Knežević, Smiljković, Đorđević, Stevanović (od 86. Lukić), Blagojević, Milivojević (od 74. Pejčić), Čolić, Jović (od 58. Rašković).

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.