IMA LI PILOTA U AVIONU? Ono što su Crna Gora i Grčka odigrali u prvoj DEONICI je smešno! (VIDEO)

01.09.2019. 14:31
Nikola Ivanović
Nikola Ivanović / Izvor: Foto: fiba.basketball

Tragedija.

U toku je meč prvog kola grupe "B" Mundobasketa u Kini između Crne Gore i Grčke. Utakmica koja je u prvih deset minuta ličila na sve, sem na profesionalnu košarku i to u režiji igrača koji igraju za poznate NBA i evropske klubove.

LETEĆI JAPANAC: Zakucavanje o kome će se pričati... Iljasova na posteru (VIDEO)

OVO JE ČEKALA CELA SRBIJA: Đorđević saznao NAJVAŽNIJU vest!

LUDA UTAKMICA: Australija imala sigurnu PREDNOST, međutim... Razbili su ih na kraju! (FOTO)

Ogroman broj promašaja sa obe strane u prvih osam mniuta inicirao je rezultat od 12:4 za Grke na krilima jedinog raspoloženog, Janisa Adetokunba. Naravno, odbrana Crne Gore nije postojala, pošto je Grčka imala veliki broj kontranapada, međutim i pored te činjenice prvi plej Helena Nik Kalates imao je svoje uobičajen dan, gde je svojim "egzibicijama" i nerezonskim prodorima nasmejao publiku u dvorani. Centarski par Crne Gore Vučević-Dubljević nije trčao... Šutirali su iz svih pozicija i naravno promašivali. Sve u svemu loša igra na obe strane i vođstvo Grčke od 26:11 u 25. minut igre...

Ogroman broj izgubljenih lopti i šuteva u početnim fazama napada dovele su do toga da Grčka predvođena bržim igračima vodi sa 15 poena razlike sredinom druge deonice.

Pogledajte kako izgleda Tejlor Vord, devojka Serhija Kun Aguera.