INSAJDERSKA INFORMACIJA IZ MADRIDA: Jović OSTAJE u Realu

12.06.2022. 07:51
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Profimedia

Nije se naigrao u redovima šampiona Evrope.

Čelnici FK Real Madrid su prezadovoljni "preporodom" Luke Jovića u  dresu Srbije i ne isključuju da ga zadrže. Takvu vest preneo je danas ekskluzivno "Defensa central", sajt koji se bavi isključivo insajderskim informacijama unutar tabora prvaka Evrope.

NEVIN JE! Sud odbacio optužbu za silovanje protiv Kristijana Ronalda

NA NJIH NEĆE MOĆI DA RAČUNA! Piksi bez dvojca na Sloveniju

NOVI KLUB U TRCI ZA SRBINOM! Sergej na meti engleskog velikana

Srpski napadač je u Ajntrahtu iz Frankfurta i u reprezentaciji pokazao da je gol-mašina, koja predatorski vreba gol protivnika, ali u Real Madridu od njega očekuju više.

Ove sezone nije imao mnogo minuta, ali one koju je imao je korektno koristio. Morao je da izađe na teren u San Sebastijanu bez zagrevanja, da bi zamenio povređenog Benzemu, a Real Madrid je pobedio 0-2 uz njegov gol i asistenciju. U sledećoj utakmici, protiv Atletiko iz Madrida, takođe je upisao dobru minutažu.

Real Madrid svojevremeno je platio 63 miliona Ajntrahtu, za potpis koji trebalo da Jovića zadrži u prestonici Španije minimum do 2025. godine. Aktuelni prvaci Evrope već su uklonili Bejla, Iska i Marsela sa platnog spiska koji je bio preopterećen, pa su smanjili tekuće troškove, kako bi se suočili sa budućim izazovima u pregovaranju za željene mete.

Luka Jović je minulu sezonu završio sa 19 odigranih utakmica. Ukupno je odigrao samo 551 minut, pa je bilo gotovo nemoguće da pokaže svoj kvalitete koje nesumnjivo poseduje. Postigao je jedan pogodak i upisao tri asistencije.