16°C
08.05.2024.
117.1207
109.0205

NASTAVLJA SE MESIJEV ŠOU U AMERICI: Inter ponovo pobedio uz dva gola Argentinca (VIDEO)

03.08.2023. 08:41
Lionel Mesi
Lionel Mesi / Izvor: Profimedia

Briljira preko bare.

Fudbaleri Inter Majamija slavili su protiv Orlanda 3:1 u okviru Liga kupa u kojem učestvuju ekipe iz SAD i Meksika, a ponovo je glavna figura meča bio Lionel Mesi.

PROSLAVA SVE BACILA U NEDOUMICU: Vlahović pogodio protiv Reala, pa reakcijom zaintrigirao mnoge (VIDEO)

PENALI PRELOMILI NA ENGLESKU STRANU: Arsenal osvojio tradicionalni Emirejts kup (VIDEO)

REAGOVALA POLICIJA I HITNA POMOĆ: Brutalna tuča navijača u Švedskoj, SVE je bilo unapred isplanirano (VIDEO)

Argentinac je prvi put pogodio u sedmom minutu posle sjajne asistencije Tejlora.

Deset minuta kasnije, rival sa Floride izjednačio je preko Arauha, pa se na odmor otišlo nerešenim rezultatom.

U 51. minutu, sudija je dosudio penal za Majami, a interesantno je da Mesi nije izveo najstrožu kaznu, već je to prepustio Josefu Martinezu koji je bio siguran.

Fudbaler iz Venecuele vratio je Mesiju kroz asistenciju za gol u 72. minutu, a derbi Floride ostao je upamćen i po prvim minutima Đordija Albe koji je pojačao redove Inter Majamija.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda Helen Svedin, supruga Luisa Figa