INTER PREUZEO PRVO MESTO: Zvezdino dete zatreslo mrežu Handanovića, ali to nije bilo dovoljno (VIDEO)

23.12.2020. 20:34
Ivan Ilić
Ivan Ilić / Izvor: Reuters

Ivan Ilić postigao prvenac u Seriji A.

Fudbaleri Intera savladali su Veronu na gostovanju u utakmici 14. kola Serije A rezultatom 2:1 (0:0). Izabranici Antonija Kontea su posle prvog poluvremena bez golova uspeli da prelome domaćina i sa novim bodovima, bar na nekoliko sati preuzeli čelo tabele.

Šta danas možeš da kupiš za 60 dinara?

NOVO POGLAVLJE U KARIJERI: Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde postaje trener (FOTO)

NAKON TERZIĆEVE PONUDE DA POSTANU ZVEZDINA FILIJALA: Izabran NOVI predsednik OFK Beograda - samo JEDAN kandidat

Neroazuri su do prednosti stigli u 52. minutu golom Lautara Martineza nakon asistencije Ašrafa Hakimija.

Veroni je bilo potrebno samo 11. minuta da stigne do izjednačenja. Izdanak omladinske škole Crvene zvezde, Ivan Ilić najbolje se snašao u petercu gostiju.

Konačan rezultat postavio je Milan Škrinjar u 69. minutu. Marselo Brozović je uputio centaršut, a Slovak glavom matira Marka Silvestrija.

Inter je novom pobedom stigao do 33. boda i bar na nekoliko sati preuzeli čelo tabele. Verona je na 9. mestu sa 20 osvojenih bodova.