15°C
26.04.2024.
117.1527
109.2537

IVANIĆ IZJEDNAČIO, TSC OPET VODI: Ludilo u Bačkoj Topoli, tri GOLA za 18 minuta (VIDEO)

16.12.2021. 16:34
Mirko Ivanić
Mirko Ivanić / Izvor: MN Press

Kakav meč.

Kakav meč u Bačkoj Topoli. Posle samo 18 minuta, viđena su čak tri gola, dva u Zvezdinoj mreži i jedan u mreži TSC-a.

PRŠTI U BAČKOJ TOPOLI: TSC - Crvena zvezda 1:1 (UŽIVO)

CRNOGORAC DOMINIRA U SRBIJI: Napadač Kolubare najbolji u 20. kolu Superlige (FOTO)

PROMENA: Brazilac novi bek Zvezde?

Uspela je FK Crvena zvezda da nakon vođstva domaćina preko Mihajla Banjca izjednači samo sedam minuta kasnije preko Mirka Ivanića.

Akciju je u 15. minutu započeo Katai, lopta je došla Pavkovu, koji je prosledio na bok Milanu Rodiću. Levi bek Zvezde je centriršutem po zemlji upisao sedmu asistenciju u svim takmičenjima ove sezone, a na "bubamaru" naleteo Ivanić i doneo radost crveno-belima - 1:1.

Svega 180 sekundi trajalo je slavlje Stankovićevog tima, pošto je već u 18. minutu TSC ponovo poveo.

Strelac prvog gola Mihajlo Banjac je poslao loptu u šesnaesterac ka Slobodanu Stanojloviću, a ovaj preciznim udarcem ponovo nadmudrio Zorana Popovića i postavio trenutnih 2:1 za domaćina.

Sve najnovije vesti o FK Crvena zvezda pročitajte OVDE.