TO JE SUPERKLASIKO: Golovi, crveni, žuti kartoni... Bilo je svega (VIDEO+FOTO)

06.11.2017. 08:38
Boka Juniors
Boka Juniors / Izvor: Reuters

Meč je rešen u 73. minutu.

Odigran je novi, najveći derbi Argentine i jedan od najvećih u svetu, između River Plate i Boke Juniors. Na "Monumentalu" slavili su gosti, rezultatom 2:1. Povela je Boka golom Edvina Kardone u 42. minutu, izjednačio je Leonardo Poncio u 69. minutu, a konačan rezultat je postavio Nahitan Nandez u 73. minutu. Posle osam odigranih mečeva, Boka je prva na tabeli sa 24 boda, dok je River na 13. poziciji sa upola manje bodova.

MITROVIĆ: Nisam plaćao Muslinu za mesto u reprezentaciji

PONOVO VARNIČILO: Konte nije hteo da se rukuje, Murinjo nije to prećutao (FOTO)

Međutim, treba reći da ovaj Superklasiko nije obeležila samo pobeda ekipe sa "Bombonjere", već i mnogo javnih opomena. Oba tima meč su završila sa po igračem manje, a zanimljivo je da je u redovima Boke isključen upravo Kardona. Igrači Rivera dobili su šest žutih kartona, a Boke četiri, tako da uzbuđenja nije nedostajalo.

ATP LISTA: Novak i zvanično ispao iz prvih 10, Krajinović baš NAPREDOVAO (FOTO)