SERIJA A: Juve u finišu slomio Fiorentinu, Milenković pocrveneo

06.11.2021. 20:15
Dušan Vlahović
Dušan Vlahović / Izvor: Reuters

Minimalac Stare dame.

Fudbaleri Juventusa savladali su Fiorentinu (1:0) golom Kvadrada u 12. kolu Serije A.

TEŽAK POSAO PRED ĆAVIJEM: Barsi malo i 3:0 protiv Selte

U NEMAČKOJ NEMA VIŠE NEPORAŽENIH: Bajern prekinuo seriju Frajburga

MITROVOJ SERIJI NEMA KRAJA: Srbin se igrao sa odbranom Piterbora i GLAVOM zakucao pobedu Fulama (VIDEO)

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo uzbuđenja. Jedina situacija vredna pomena desila su nadoknadi vremena, kada je sudija Soza konsultovao VAR sobu zbog eventualnog penala za goste. Međutim, odlučeno je da ne pokaže na belu tačku i poslao je igrače na pauzu.

I tako je prvi deo igre završen bez šuta u okvir gola na obe strane, a nastavak meča doneo je priliku Alvara Morate, koji je šutirao iz voleja pored gola.

U 73. minut, trenutak odluke, srpski defanzivac Nikola Milenković je zaradio dva žuta kartona u razmaku od samo sedam minuta i Viola je ostala sa 10 igrača.

Što su fudbaleri Juventusa uspeli da materijalizuju i da dođu do pobede u 91. minutu. Kvadrado je sjanom solo-akcijom predriblao Biragija, a golman Teraćanu nije mogao da zaustavio udarac Kolumbijca u bliži ugao svog gola.

Juventus i Fiorentina imaju po 18 bodova i nalaze se na sedmom i osmom mestu.

Najnovije vesti iz sveta sporta možete pročitati OVDE.