19°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

KADAR NEVERA: Pogledajte urnebesnu reakciju Vlahovića kada je čuo da je Portuglija pobedila golom u 96. minutu (VIDEO)

02.09.2021. 09:28
Dušan Vlahović
Dušan Vlahović / Izvor: Foto; Youtube Printscreen/Fudbalski savez Srbije

Drama u A grupi kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.

Dok su se fudbaleri Srbije poigravali sa Katarom u prijateljskoj utakmici u Debrecinu (4:0), Portugalija i Republika Irsku vodili su spartanski rat na terenu velikog favorita, a na kraju su slavili domaćini golovima Kristijana Ronalda u 89 i 96. minutu (2:1).

Piksi poslao jaku poruku posle ubedljive pobede Srbije i golova Ronalda “posle trećeg Dnevnika”

NEBO ĆE DA PADNE - TOLIKO LEPO IGRAMO: Tviter proključao zbog pobede Srbije - Piksi opet postaje heroj nacije

VLAHOVIĆ KAO HIRURG: Klinički precizan, ovo su njegove pozicije! Đuričić opet zaslužan (VIDEO)

Rezultat iz Portugalije pratili su i Orlovi, koji su po završetku meča u Mađarskoj bili ubeđeni da je najveći rival za prvo mesto u grupi kiksirao. Međutim…

Dok je Dušan Vlahović davao izjavu Filip Đuričić mu je rekao za drugi pogodak Ronalda.

- Lažeš me sto posto, lažeš me? - obratio se Vlahović kroz osmeh Đuričiću,a onda je usledio izraz lica kao da su mu sve lađe potonule.

Zanimljiv detalaj pogledajte na 02:50 minuta video klipa.