26°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

KAKVA PARTIJA REPREZENTATIVCA SRBIJE: Postigao dva gola, VAR mu poništio het-trik (VIDEO)

18.09.2023. 20:08
Nemanja Radonjić
Nemanja Radonjić / Izvor: Profimedia

Impresivna utakmica za njega.

Fudbaleri Torina savaldali su na gostovanju ekipu Salernitane sa 3:0 u meču 4. kola italijanske Serije A, a dva gola za svoj tim postigao je srpski reprezentativac Nemanja Radonjić.

DA LI ĆE ON IGRATI PROTIV MANČESTERA? Bahar odgovorio na pitanje koje sve Zvezdaše zanima

HAOS U IRANU: Masa opkolila hotel u kom je Kristijano Ronaldo (FOTO)

Radonjić je posle pogotka Đenovi, nastavi niz dobrih igara, pa je tako i u ovom duelu postigao prelep gol. Naime, on je sa  oko 20 metara poslao neodbranjiv udarac i duplirao prednost svog tima na 2:0 pred kraj poluvremena, u 41. minutu,

Odmah zatim je Radonjić stigao i do svog drugog gola. Bilo je to u 50. minutu posle odlično realizovane kontre, gde mu je Belanova vratio loptu na 11 metara, a Nemanja zakucao u mrežu.

Samo osam minuta kasnije je Nemanja mogao da kompletira i het-trik, ali je VAR ipak zbog ofsajda poništio taj pogodak.