KAO I OBIČNO, ĐUKIĆ KRATAK: Nismo iskoristili šanse!

13.05.2018. 21:31
Miroslav Đukić
Miroslav Đukić / Izvor: MN Press

Šef struke crno-belih o porazu od Voždovca.

U pretposlednjem 36.kolu Superlige Srbije, Voždovac je na svom terenu savladao Partizan sa 2:1, a trener crno-belih, Miroslav Đukić, nije bio toliko nezadovoljan porazom svojih izabranika. Čak je dva puta rekao da nema šta da zameri svojoj ekipi.

TVITER GORI! Grobari imenovali KRIVCA za poraz od Zmajeva! (FOTO)

TRENUTAK KOJI JE SVIMA PROMAKAO: Partizanov fudbaler PROMENIO imidž! (FOTO)

- Nemam šta da zamerim ekipi, dali smo sve od sebe. Utakmica je bila izjednačena, protivnik je iskoristio šanse koje mi nismo uspeli i zasluženo su pobedili. Kažem, nemam šta da zamerim ekipi - rekao je Đukić za TV Arena sport.

Partizan je uspeo da povede na ovom meču golom Jevtovića sa bele tačke u 52. minutu, da bi domaćin uspeo da izjednači u 76. minutu takođe sa bele tačke, a strelac je bio Andrija Luković. Potpuni preokret i gol za trijumf Zmajevima doneo je Mašović u 78. minutu meča.

U poslednjem kolu Voždovac će gostovati Crvenoj Zvezdi, dok će Partizan na svom terenu dočekati subotički Spartak.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.