KIŠA GOLOVA NA BRDU: Čukin prvi poraz od odlaska Ilića!

16.04.2022. 16:23
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: Foto: FK Čukarički

Loš start plej-of za beogradski tim.

U prvom kolu plej-ofa Superlige Srbije, ekipa TSC-a uspela je da savlada tim Čukaričkog koji je prekunio niz bez poraza koji je trajao od 12. februara. Rezultat na "brdu" bio je 3:2 za goste iz Bačke Topole.

LEGENDA ZVEZDE PONOVO U SRPSKOM FUDBALU: Pao POTPIS na samom startu PLEJ-OFA!

DERBI ODLUČUJE KO ODLAZI: Skauti evropskih velikana gledaju derbi!

EMOTIVNIJE OD OVOGA NE MOŽE! Murinjo poslao poruku Matiću

Ekipa gostiju uspela je dva puta da povede na Banovom Brdu, ali je domaći tim, koji je pre nekoliko dana umesto Saše Ilića preuzeo Milan Lešnjak, uspevao je da izjednači.

Najpre je Makedonac Martin Mirčevski doneo prednost TSC-u u 36. minutu što je i bio konačan rezultat prvog dela  igre. U drugi period igre Čukarički je kranuo agresivnije, što se i isplatilo u 51. minutu kada je najbolji strelac ekipe Marko Rakonjac poravnao rezultat. Međutim, u prvom narednom naletu tima iz Bačke Topole zatresla se mreža domaćih i ponovo je na semaforu stajao gol prednosti – strelac je bio Ifet Dakovac kojem je ovo bio i prvi pogodak u sezoni.

Nekoliko minuta kasnije, goleadu na "brdu" nastavio Rakonjac koji je u 64. minutu svojim drugim golom, odnosno ukupno 12. u Superligi, po drugi put poravno rezultat.

Kada se činilo da će se podeliti bodovi, domaće je šokirao Dakovac koji je zatresao mrežu belo-crnih golom u trećem minutu nadoknade.

Ekipa Čukaričkog u sledećem kolu gostuju Partizanu, dok TSC dočekuje Crvenu zvezdu.