KO ĆE BITI ŠAMPION SVETA? Flamengo je prvi FINALISTA!

17.12.2019. 22:05
FK Flamengo
FK Flamengo / Izvor: Reuters

Spektakl u Dohi.

Fudbaleri Flamenga prvi su finalisti Svetskog klupskog prvenstva koje se igra u Dohi. Flamengo je posle preokreta savladao El Hilal rezultatom 3:1. Osvajač Kopa libertadores će tako imati priliku da se bori za međunarodni trofej, protiv pobednika drugog polufinala, u kojem se sastaju Liverpul i Monterej.

SRPSKI LAV JAŠIN: Rajković ponovo sačuvao mrežu, Ristić POCRVENEO

Dejan Stanković seda na klupu Crvene zvezde?

ZVEZDA GA SILNO ŽELI: Oglasio se srpski Asensio

Ekipa iz Saudijske Arabije odigrala je odlično prvo poluvreme, bila bolji rival i zasluženo došla do prednosti u 18. minutu. El Davsari je sačekao povratnu loptu sa desnog boka i uz malo sreće savladao golmana Dijega Alvesa.

Međutim, brazilski klub je već na startu drugog poluvremena izjednačio – De Araskaeta je lako u mrežu prosledio loptu posle divnog dodavanja Enrikea, a napadač Flamenga je u 78. minutu doneo potpuni preokret. Rafinja mu je precizno nabacio loptu sa desne strane, on je pobegao čuvarima i glavom zatresao mrežu.

Pogledajte kako izgleda Ana Rajković, supruga golmana reprezentacije Srbije Predraga Rajkovića.