KO ĆE DA ČEKA LETO: Mitar već u JANUARU u Premijer ligi (FOTO)

Aleksandar Mitrović / Izvor: Profimedia
Srpski reprezentativac uskoro napušta Sent Džejms Park.

Premijerligaši u nevolji Kristal Palas i Vest Hem spremaju se da pokušaju da dovedu srpskog reprezentativca Aleksandra Mitrovića iz Njukasla tokom januarskog prelaznog roka.

IAKO PRED POROĐAJEM: Supruga srpskog fudbalera mami UZDAHE (FOTO)

Srpski napadač ne uspeva da se izbori za minutažu u redovima velikana sa Sent Džejms Parka u konkurenciji sjajnog Dvajta Gejla koji je vodeći strelac Čempionšipa. Dejli Starpiše da su londonski klubovi zainteresovani za napadača Svraka kako bi uspeli da izbegnu selidbu u niži rang.

Fudbaleri Partizana slave gol Aleksandra Mitrovića u 143. večitom derbiju
Fudbaleri Partizana slave gol Aleksandra Mitrovića u 143. večitom derbiju / Izvor: MN Press

RASTANAK SE PRIMAKAO? Božinov ima EMOTIVNU poruku za sve GROBARE (FOTO)

Mitrović je drugi izbor kod Rafe Beniteza i muči se da se izbori za standardno mesto u timu, iako je sasvim solidno igrao u dresu reprezentacije Srbije tokom jesenjih kvalifikacija. Mitrović koji često ponavlja da želi da postane legenda Njukasla, letos je bio na pragu Evertona, a videćemo hoće li ga Rafa Benitez pustiti ove zime u redove nekog od premijerligaša.

NI BARSA, NI JUVE: Evo gde BANE Ivanović nastavlja karijeru (FOTO)

Srpski napadač je izostavljen protekle nedelje iz ekipe Njukasla koja je poražena na penale u četvrtfinalu Liga Kupa od Hala, ali je zato u petak uveče u drugom poluvremenu ušao u igru u porazu od Notingem Foresta (1:2).

Prema informacijama iz Engleske Vest Hem i Kristal Palas će probati najpre da angažuju napadača Liverpula Danijela Staridža koji im je top napadačka opcija, a ukoliko dožive neuspeh u tom pokušaju okrenuće se prema Mitroviću koji je rezervna opcija