20°C
28.04.2024.
117.1527
109.2537

UTAKMICA ZA INFARKT: Neverovatna dva preokreta u poslednjih deset minuta u FA Kupu (VIDEO)

16.03.2024. 16:05
FK Koventri
FK Koventri / Izvor: Profimedia

Duel za pamćenje.

Veliko iznenađenje je priredio Koventi u FA Kupu u Engleskoj. Osmoplasirani tim Čempionšipa je kao gost savladao Vulverhempton sa 3:2 na neverovatan način, tako što je postigao golove za preokret u sedmom i desetom minutu sudijske nadoknade vremena i plasirali su se u polufinale ovog takmičenja.

ROMA U PROBLEMU: Dibala mora na bolovanjePaolo Dibala

ROMA U PROBLEMU: Dibala mora na bolovanje

PRED OČIMA DETETA I SUPRUGE: Zvezda Serije A napadnuta ispred obdaništaĆiro Imobile

PRED OČIMA DETETA I SUPRUGE: Zvezda Serije A napadnuta ispred obdaništa

DONEO JE ODLUKU: Zvezdin prvotimac otišao iz Srbije - cilj mu je samo jedanVladan Milojević, FK Crvena zvezda

DONEO JE ODLUKU: Zvezdin prvotimac otišao iz Srbije - cilj mu je samo jedan

Koventri je poveo preko Elisa Simsa u 53. minutu.Vulverhempton je bio daleko od svog nivoa u ovom okršaju, ali je uspeo da izjednači rezultat u 83. minutu preko Rajana Ait Nurija, a Hugo Bueno je na asistenciju strelca prvog gola u 88. doveo domaći tim u vođstvo.

Svi su pomislili da je taj neverovatan preokret odlučio susret, ali tako nisu mislili i fudbaleri Koventrija. Prvo je Sims postigao svoj drugi gol na susretu u 97. minutu, a onda je isti igrač asistirao Hadžiju Rajtu koji je u 100. minutu šokirao domaćina.