16°C
26.04.2024.
117.1627
109.3752

KUP SRBIJE: Zvezda lagano kroz Vranje, Stojiljković najavio, Joveljić potvrdio prolaz (UŽIVO)

17.10.2018. 13:43
Nikola Stojiljković
Nikola Stojiljković / Izvor: MN Press

Glavni sudija bio je Novak Simović.

Bez većih problema, fudbaleri Crvene zvezde pobedili (2:0) su Dinamo u Vranju u šesnaestini finala Kupa Srbije. Strelci su bili Nikola Stojiljković i Dejan Joveljić, u prvom i drugom poluvremenu. Već za nekoliko dana, oba tima će se okrenuti obavezama u Superligi Srbije. Dinamo će igrati protiv Bačke, a Zvezda protiv Rada.

Kako je bilo iz minuta, u minut, pročitajte u nastavku teksta.

Fudbaleri vranjskog Dinama i Crvene zvezde odmeravaju snage u utakmici 1/16 finala Kupa Srbije. Skoro svi timovi su svoje mečeve ove faze takmičenja odigrali, a ovaj je bio odložen zbog obaveza crveno-belih u Evropi.

Sva dešavanja iz Vranja, iz minuta u minut možete da pratite na portalu Srbija Danas

STIGLA POTVRDA IZ NIONA: UEFA odlučuje sutra o dešavanjima u Parizu! (FOTO)

Žreb osmine finala Kupa Srbije održaće se u petak

KRAJ UTAKMICE.

85. minut - Slobodan udarac za Zvezdu. Pre toga isključenje Stevanovića, zbog drugog žutog kartona. Jevtović, sa 20-ak metara. Pogađa živi zid.

84. minut - Popović interveniše ispred Surake.

79. minut - Suraka izvodi slobodan udarac. Zamalo neprecizan.

GRMELO JE U VRANJU! Delije brutalnom PESMOM isprozivale PSŽ! (VIDEO)

75. minut - Umesto Ebisilija Meleg.

70. minut - Popović brži od Karapandžića.

67. minut - Umesto Joveljića Jevtović. Milojević ima pravo na još jednu izmenu.

61. minut - Sada je 2:0 za Zvezdu. Strelac Joveljić. Posle asistencije Ebisilija, Simić po desnoj strani. Ubacuje loptu bez većih problema.

57. minut - Poslednja izmena u Dinamu. Veškovac umesto Jokića.

53. minut - Korner za Zvezdu. Ne uspeva Čaušić.

51. minut - Sumaila po desnoj strani, ali je njegov centaršut izblokiran. Kontra Dinama, ali je i ovaj napad zaustavljen.

Na početku poluvremena bakljada Delija. Dima ima, ali se igra.

Izmene na poluvremenu. U Dinamu umesto Stevanovića Karapandžić. U Zvezdi umesto Stojiljkovića na terenu Simić.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

45+1. minut - Babić faulira Suraku u kontri. Žuti karton za defanzivca gostiju. Domaćin napada, ali gosti uspevaju da se odbrane.

43. minut - Joveljić kasni, ne stiže da sa nekoliko metara ubace u loptu, posle centaršuta sa desne strane.

34. minut - Prva promena u utakmici. Antić mora da menja. Povređenog Ratkovića menja Radivojević.

33. minut - Jovanović centrira sa leve strane, ali Popović hvata loptu.

28. minut - Slobodan udarac za Zvezdu. Gašić izbacuje u korner. Sumaila šutira iz srca kaznenog, ali je neprecizan.

25. minut - Loš šut Ebisilija. Neprecizno, kao da mu je lopta prešla preko noge.

24. minut - Slaba komunikacija Jovanovića i Surake. Nema opasnosti po gol Zvezde na kojem je Popović.

15. minut - Strelac povratnik posle pauze, Stojiljković. Zvezda vodi sa 1:0. Pre toga, idealan centaršut Hajdina sa leve strane. Napadač Zvezde sa nekoliko metara, sa drug stative pogađa mrežu domaćina.

10. minut - Joveljić do Stojiljkovića koji je izblokiran. Korner za Zvezdu. Ebisilio šutira, ali brani golman Đurić.

3. minut - Srnić daje gol, ali je poništen zbog ofsajda.