KUP SRBIJE: Senzacija u Vršcu, Radnički ubedljiv

06.12.2023. 15:11
Bojan Adžić i Kvinsi Menig
Bojan Adžić i Kvinsi Menig / Izvor: MN Press

Odigrana još dva meča osmine finala.

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su na svom terenu u osmini finala ovog ubedljivo pobedili Smederevo rezultatom 5:0.

PIKSI ODGOVORIO NA KRITIKE: Ko je Rade Bogdanović? Ne poznajem ga...Dragan Stojković Piksi, Rade Bogdanović

PIKSI ODGOVORIO NA KRITIKE: Ko je Rade Bogdanović? Ne poznajem ga...

NEĐIĆ: Grafičar bez fudbalera Zvezde protiv PartizanaMarko Neđić

NEĐIĆ: Grafičar bez fudbalera Zvezde protiv Partizana

TEŽAK UDARAC: Englezi na Srbiju bez nezamenljivog igrača?!Geret Sautgejt

TEŽAK UDARAC: Englezi na Srbiju bez nezamenljivog igrača?!

Golove za Radnički postigli su Milan Vidakov u 19, Milan Aleksić u 46, Branislav Milošević u 54, Nemanja Tomić iz penala u 81. i Bojan Adžić u 84. minutu.

Plasman u četvrtfinale Kupa Srbije izborio je i član Prve lige Srbije OFK Vršac, koji je na svom terenu načinio iznenađenje i pobedio kruševački Napredak 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Miloš Milivojević u 66. minutu.

Fudbaleri Novog Pazara izborili su u utorak plasman u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su u gostima nadigrali Inđiju 3:2. Od 15.30 časova igraće Čukarički - Javor i Voždovac - Radnički (SM). Fudbaleri Crvene zvezde će od 18 sati na svom terenu dočekati niški Radnički, dok će se u isto vreme u Novom Sadu sastati Mladost GAT i Vojvodina.

Poslednji meč osmine finala Kupa Srbije biće odigran u četvrtak od 16 sati, kada će ekipa Partizana na svom terenu dočekati Grafičar.