Skip to main content
ženska fudbalska reprezentacija Srbije

KVALIFIKACIJE ZA EP: Srpkinje poražene od Francuske

Sve rešeno u prvom poluvremenu.

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije poražena je u šestom meču kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo od selekcije Francuske rezultatom 0:2.

Srpski klubovi u kvalifikacijama za Ligu Evrope ti donose vrhunski NOVČANI BONUS

KO KAŽE DA SAM POGREŠIO? Đoković bez dlake na jeziku odgovorio Nadalu i Federeru

DEGENEK SE SELI U GRAD IZ SNOVA: Preveliki finansijski gubici za Zvezdu, sprema se TRANSFER AUSTRALIJANCA?

Izabranice Predraga Grozdanovića nisu uspele da pruže otpor favorizovanim gošćama, koje su u trećoj utakmici u kvalifikacijama zadržale maksimalan učinak.

Sve je bilo rešeno već u prvom poluvremenu, kada su Francuskinje stekle dva gola prednosti, što se ispostavilo konačnim rezultatom.

Vođstvo Francuskoj donela je Kadidiatu Diani u 6. minutu, da bi samo pet minuta kasnije Amel Majri postigla i drugi pogodak za gošće.

Na tabeli, Austrija je prva sa 12 bodova iz četiri meča, sledi je Francuska sa 9, ali iz tri utakmice. Isto toliko bodova sakupile su i Srpkinje, ali sa po tri pobede i poraza, dok su na začelju Severna Makedonija (3) i Kazahstan koji je bez bodova.

Pogledajte kako izgleda Viki Odintcova, devojka Luisa Hamiltona.