PARTIZAN JE POKAZAO VOLJU: Crno-beli se LAVOVSKI borili, ali je Bešiktaš uspeo da sačuva remi (VIDEO+FOTO)

23.08.2018. 21:12
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Nisu uspeli da ostvare trijumf.

Fudbaleri Partizana su u prvom meču kvalifikacija za Ligu Evrope remizirali na svom terenu protiv Bešiktaša 1:1. Poveli su crno-beli golom Rikarda, ali su odmah u narednom napadu gosti preko Arslana izjednačili. Izabranici Zorana Mirkovića su u nekoliko navrata bili bolji rival na ovom meču, tako da u Istanbul nose rezultat koji nije toliko povoljan, međutim, igra iz ovog meča može da garantuje pozitivan rezultat u revanšu za sedam dana.

UTAKMICA GODINE: Mirković izabrao startere za napad na Bešiktaš (FOTO)

IMA NOVI KLUB: Princ Tejgo nastavlja karijeru u Turskoj (FOTO)

KRAJ MEČA!

90. minut: Četiri minuta nadoknade.

87. minut: Arslan je napustio igru, strelac jedinog gola za goste. Na terenu je Jalcin.

84. minut: Ponovo je Miletić mogao da donese vođstvo crno-belima, ali se nije dobro snašao.

80. minut: Ulazimo u poslednjih deset minuta utakmice...

73. minut: Mirković je iskoristio i poslednju treću izmenu. Rikardo je napustio igru, a zamenio ga je Nikolić.

69. minut: Bešiktaš je uspeo u svojoj nameri. Uspeli su da umire igru na terenu i strpljivim napadima grade svoje napade.

65. minut: Novajlija Šćekić ulazi na teren. Zamenio je Kosovića.

62. minut: Nova greška Miletića, koju je Arslan umalo pretvorio u gol.

59. minut: Posle furioznog starta crno-belih, tempo na meču je splasnuo. Bešiktaš želi mirniju utakmicu.

52. minut: Nova šansa! Zakarić je sjajno šutirao... Nije imao sreće.

50. minut: Miletić je zbog svoje sebičnosti propustio priliku da crno-belima donese prednost. Na pet metara su stajali Kosović i Rikardo, ali je levi bek Partizana rešio da sam završi ovu akciju.

48. minut: Partizan je umalo poveo. Zakarić je centrirao, a Miletić bio kratak...

46. minut: Na startu drugog dela nije bilo izmena.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45. minut: Tri minuta nadoknade...

41. minut: Rikardo je promašio veliku priliku! Ostalo je 1:1.

38. minut: Dobra šansa za crno-bele, Ivanović je odmah po ulasku imao dobru priliku, međutim nije uspeo da pogodi mrežu.

35. minut: Veliki hendikep za Partizan. Janković se povredio, zamenio ga je Đorđe Ivanović.

24. minut: Partizan za sada deluje dosta dobro na terenu, ali sitne greške pri kratkim dodavanjima otvaraju mnogo prostora brznogom Kvarežmi da ugrozi Vladimira Stojkovića.

20. minut: Bešiktaš nastavlja sa napadima.. Odlična utakmica u Humskoj...

14. minut: Tek što su krenuli sa centra fudbaleri Bešiktaša su uspeli da izjednače na 1:1. Kvarežma je centrirao, a Arslan pogodio.

13. minut: GOOOOOOL! 1:0 za Crno-bele... Rikardo je doneo prednost!

7. minut: Nova šansa za crno-bele.. Pantić je driblao u kaznenom prostoru na nekih pet metara sa desne starne, ali je Domagoj Vida otklonio opasnost.

5. minut: Partizan je imao prvi pokušaj! Zdjelar je uhvatio volej sa ivice šesnaesterca, ali su defanzivci gostiju izblokirali taj udarac.

3. minut: Ogromna šansa za Bešiktaš... Ujsal je dobro prošao po desnoj strani, ali nije uspeo da zatrese mrežu.

1. minut: Odmah na startu meča publika na stadionu Partizana zviždi Domagoju Vidi prilikom kontakta sa loptom.

MEČ JE POČEO!

PARTIZAN - BEŠIKTAŠ 1:1

STADION: Partizana

SUDIJA: Ivak Kružlijak

STRELCI: Rikardo 13. minut - Arslan 14. minut

KARTONI: Kosović, Miletić, Ivanović, Nikolić - Erkin, Arslan.

Partizan: Stojković, N. R. Miletić, Valijente, Marković, N. G. Miletić, Zdjelar, Kosović (Šćekić 66. minut), Janković (Ivanović 35. minut), Pantić, Zakarić, Rikardo Gomeš (Nikolić 73. minut).

Bešiktaš: Zengin, Pepe (Roko 76. minut), Vida, Adrijano, Gono, Ujsal, Medel, Arslan (Jalcin 87. minut), Kvarežma (Tore 78. minut), Erkin, Larin.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.