KVALIFIKACIJE ZA MUNDIJAL: Albanija NAPRAVILA iznenađenje! Danska nastavlja da melje

09.10.2021. 22:54
Mađarska - Albanija
Mađarska - Albanija / Izvor: Reuters

Bilo je mnogo golova.

Završen je još jedan uzbudljiv dan evropskih kvalifikacija za fudbalski Mundijal koji se sledeće godine odigrava u Kataru. Srbija je posle mnogo muka slavila sa 1:0 u Luksemburgu i ostala u mogućnosti da sama kroji svoj put i da sa još dva trijumfa bez baraža ode na najzačanije takmičenje.

DUŠAN OSVETNIK! Kad je bilo najteže - GOL IZ CENTARFORSKIH UDŽBENIKA! Bravo, doktore (VIDEO)

NISMO SAMO OŠTEĆENI ZA PENAL: Piksi za poluvreme ostao BEZ DVOJICE PRVOTIMACA! Neće biti tu za Azere

SKANDAL U ŠVEDSKOJ: Provokacija navijača TAKOZVANOG Kosova! UEFA je sada na potezu

Možda i najveće iznenađenje je pobeda Albanije u Budimpešti protiv Mađarske na "Puškaš areni". Slavili su sa 1:0, a pobedonosni gol postigao je Armando Broja u 80. minutu, kada je preciznim udarcem sa desne strane iskosa pogodio malu mrežu gola koji čuva Gulaši.

Danska nastavlja da melje. Ostvarili su i sedmi trijumf iz isto toliko mečeva. Sa 4:0 su pobedili Moldaviju  na gostovanju i to sa svim golovima u prvom delu.

Danci prosto dominiraju u ovim kvalifikacijama i posle sedam odigranih ne da imaju sve pobede, već imaju i neverovatnu gol-razliku 26:0.