18°C
21.05.2024.
117.1131
107.611

UZBUDLJIVO U ŠPANIJI: Gatuzovi "slepi miševi" poraženi, Sevilja umalo da ispusti 3:0 u Barseloni

10.09.2022. 19:00
Nemanja Gudelj
Nemanja Gudelj / Izvor: Reuters

Gudelj je odigrao ceo meč za Lopetegijevu ekipu.

Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su tim Valensije sa 2:1 u prvoj utakmici subotnjeg programa petog kola španske Primere, dok je u duelu u Barseloni Sevilja kao gost rezultatom 3:2 (3:1) pobedila Espanjol, iako je u finišu prvog poluvremena imala lagodnih 3:0.

KRIZA U BAJERNU? Treći remi u nizu za Bavarce u nemačkoj ligi (VIDEO)

ALEKS FERGUSON DAO SAVET PETRIĆU Tiče se desnog beka, a dovoljna mu je bila SAMO JEDNA reč

PIKSI BACA U VATRU DVA DEBITANTA: Veliko iznenađenje na spisku selektora Srbije

Prvi gol na meču Raja i "slepih miševa" viđen je već u petom minutu. Postigao ga je Isak Isi Palazon (na slici) nakon prekida koji je izveo kapiten tima, Argentinac Oskar Treho.

Autogolom Nika Gonzalesa u 52. minutu domaći tim je došao do velikih 2:0, da bi ekipa Đenara Gatuza uspela samo da ublaži poraz preko Dijakabija u 90+3. minutu.

Sevilja je posle pobede 3:2 (3:1) na gostovanju protiv Espanjola došla do tek prve pobede u sezoni. Sastav Đulena Lopetegija ima tek četiri boda iz pet utakmica, dok je Espanjol ostvario identičan učinak u pet rundi.

Celu utakmicu za pobednički tim odigrao je vezista srpske reprezentacije Nemanja Gudelj.